Beach Way Carneiros #209 Prox Praia By Carpediem
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | Gratis parkeren | 24-uurs zorg 24-uursreceptie |
| Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken | Zwembad Buitenzwembad | Spa en ontspanning Solarium |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Beach Way Carneiros #209 Prox Praia By Carpediem Tamandaré appartement van 22 m² heeft een welgelegen locatie binnen 25 minuten lopen van het strand Carneiros en biedt ook uitzichten op de stad. Het appartement kan tot 4 huisvesten.
Dit appartement is binnen 4 km van Forte de Santo Inácio de Loyola gesitueerd.
De accommodatie biedt een balkon, een terras en een keuken, evenals comfort zoals airconditioning. 1-slaapkamer Beach Way Carneiros #209 Prox Praia By Carpediem appartement heeft ook 1 badkamer. Verder zijn er badlakens beschikbaar.
Het appartement is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden. Deze accommodatie biedt een solarium voor ontspanning en verfrissing aan.
- Locale bezienswaardigheiden
- Manguezal Ecoturismo650 m
- Igreja Missao Evangelica Pentecostal2,6 km
- Supermercado Verdes Mares3 km
- Supermercado Barramares750 m
- São Benedito-kerk3,1 km
- Gamela Beach2,4 km
- Sao Jose Church3 km
- strand Carneiros2,1 km
- de Capela de São Benedito3,1 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Guararapes92 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Gratis WiFi
- Gratis parkeren
- Off-site parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- Lift
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Ligstoelen
- Barbecuefaciliteiten
- Solarium
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Zithoek
- Terras
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat is de prijs van het boeken van Beach Way Carneiros #209 Prox Praia By Carpediem appartement?
De prijs van het boeken van Beach Way Carneiros #209 Prox Praia By Carpediem appartement is $66. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Beach Way Carneiros #209 Prox Praia By Carpediem appartement?
Ter plaatse kunnen gasten van Beach Way Carneiros #209 Prox Praia By Carpediem appartement de ontspanning ervaren met een solarium. - ❓
Zijn er kosten verbonden aan het gebruik van Wi-Fi in Beach Way Carneiros #209 Prox Praia By Carpediem appartement?
In Beach Way Carneiros #209 Prox Praia By Carpediem appartement is wifi beschikbaar gratis voor de gasten. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Beach Way Carneiros #209 Prox Praia By Carpediem appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Beach Way Carneiros #209 Prox Praia By Carpediem appartement verblijven. - ❓
Wat is de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 22 vierkante meters.